Pranie wykładzin i tapicerki

Dokładnie odkurzamy i pierzemy tapicerkę meblową (sofy, kanapy, krzesła, poduszki itp.), tapicerkę samochodową, dywany i wykładziny. Usuwamy plamy i nieprzyjemne zapachy.
Na życzenie klienta używamy środków szybko schnących!
Dla uzyskania najlepszych efektów używamy odkurzaczy piorących firmy Karcher oraz środków czystości firmy Karcher, Maxifi, Chemspec.

Sprzątanie po remontach

Usuwamy pyły i zabrudzenia poremontowe, pozostałości po klejach, silikonach, gipsie, farbach. Usługa obejmuje również mycie okien, drzwi, kostki brukowej oraz elewacji.
Do naszych prac używamy specjalistycznego sprzętu i narzędzi firmy Karcher, Starmix, Moerman, Numatic wraz z odpowiednimi środkami czystości.

Sprzątanie biur, magazynów, garaży

Nasz zakres prac i jej częstotliwość uzależniony jest od wymagań klienta. Obejmuje między innymi odkurzanie i mycie podłóg, usuwanie kurzu z mebli i sprzętów, mycie powierzchni sanitarnych, opróżnianie koszy na śmieci, mycie okien.

Czyszczenie kostki brukowej, elewacji, tarasów, balkonów, ogrodzeń

Skutecznie czyścimy tarasy balkony i ogrodzenia z zabrudzeń atmosferycznych i bieżących za pomocą myjki ciśnieniowej i przystawki do powierzchni płaskich. Przystawka ogranicza rozprysk wypłukiwanych zanieczyszczeń na elewację i roślinność na ogrodzie.
Usuwamy wszelkie zabrudzenia poremontowe z kostki brukowej oraz wapienne, mchy i porosty, zabrudzenia olejami, smarami. Do sprzątania używamy specjalistycznych środków chemicznych.